המשתתף/ת חייב להמציא למארגנים:

1.

אישור בריאות חתום ע"י רופא ספורט מוסמך שניתן לאחר ה-29.1.2020
לא אישור רופא משפחה, לא אישור קרדיולוג, לא אישור קופת חולים ולא טופס מסדר חולים צבאי! רק אישור ממרפאת ספורט חתומה ע"י רופא.
להלן רשימת תחנות הרפואה המוכרות ע"י משרד הבריאות לביצוע הבדיקה (תחת "סוג מוסד" יש לבחור בתחנות לרפואת ספורט).

2.

ביטוח תאונות המכסה תחרויות ספורט
הביטוח חייב לציין במפורש שהוא תקף גם בארועי ספורט מאורגנים וכולל הרחבה לביטוח אחריות כלפי צד שלישי לרבות נזק גוף הנגרם כתוצאה מפגיעתו של ספורטאי אחד בספורטאי אחר, במהלך ותך כדי פעילות הספורט המפורטת או לחילופין לציין שהוא עומד בדרישות חוק הספורט "תקנות הספורט (ביטוח) השתנ"ה – 1994" (בהעדר כיתוב מפורש ניתן לצרף הצהרה ברורה חתומה מסוכן הביטוח).

3.

איזה אישורים צריך להעביר כל משתתף

סוג משתתףאישור רפואיאישור ביטוחי
מתחרה בחצי / במלא++
שוחה בשליחים+ 
רוכב בשליחים++
רץ בשליחים+ 

אנו ממליצים בחום גם לאלה שלא מחוייבים בביטוח לדאוג לכיסוי מלא לכל מקרה של פגיעה חלילה

  • החל מחודש דצמבר ניתן לרכוש ביטוח חד יומי לישראמן או ביטוח שנתי דרך אתר שוונג – לרכישת ביטוח לחצו כאן
  • רכישת הביטוח שבוצעו דרך אתר שוונג יעודכנו אוטומטית ברשימת המשתתפים תוך שבוע. נא לא פנות בעניין לפני שעברו 7 ימי עסקים מיום רכישת הביטוח באתרניתן להפיק אישור רכישת ביטוח של שוונג כאן.
  • במידה ולא רכשת ביטוח דרך אתר שוונג יש להעביר הצהרה מחברת הביטוח שהספורטאי מבוטח באמצעותה בביטוח תאונות אישיות בכפוף להוראות חוק הספורט "תקנות הספורט (ביטוח) השתנ"ה – 1994" כולל פעילות תחרותית בספורט רכיבה או טריאתלון – ביטוח שלא יציין זאת במפורש לא יוכר על ידינו!
  • תלמידי בית ספר יכולים להעלות במקום ביטוח הצהרה חתומה ע"י אחד ההורים שמצהיר כי המשתתף הינו תלמיד בית ספר ומבוטח בביטוח תאונות אישיות במסגרת לימודיו.
  • חברי איגוד הטריאתלון אשר יעבירו לאיגוד לפני ה-1/12/20 אישור בתוקף ליום התחרות וירשמו לישראמן עד ה-4/12 – הנתונים שהיו בידי האיגוד ב-4/12 יעודכנו במערכת שלנו. מתחרה המעדכן אישור באיגוד לאחר תאריך זה צריך להעלות את האישור גם אצלנו במערכת

ללא העברת האישורים לא ניתן יהיה להשתתף בתחרות! תאריך אחרון להעלת אישורים: 19.1.2021
את האישורים יש להעלות כמפורט בהמשך הדף לאזור האישי  אשר יפתח בחודש דצמבר. לא יתקבלו אישורים שישלחו במייל או שיועלו בעמוד יצירת הקשר. כל מסמך שיאושר יתעדכן אוטומטית ברשימת המשתתפים באתר. הליך אישור המסמכים עשוי לקחת מספר ימים. אנא התאזרו בסבלנות.

איך עובדת המערכת?

 איך רואים ברשימת המשתתפים האם האישורים כבר אושרו או האם יש צורך באישורים?

שדה מסומן – הכל בסדר, שדה ריק – לא התקבל או טרם אושר (באזור האישי אפשר להתעדכן בסטוס אישור שהועלה למערכת ועדין לא מופיע כמאושר).
v

 

מערכת העלאת אישורים אונליין

הסבר על המערכת:

כדי להכנס למערכת למטה יש צורך בהכנסת כתובת המייל שאיתה נרשמת וסיסמה שנשלחה אליך בדואר. אם השתמשת במערכת בעבר או שיצרת בעבר חשבון משתמש באתר שוונג, אזי הסיסמה הינה אותה סיסמה. במידה ולא ידועה לך הסיסמה באפשרותך לבקש איפוס סיסמה וסיסמה חדשה תשלח אליך למייל. אנא ודאו שהכתובת [email protected] ממנה מגיעה הסיסמה החדשה אינה חסומה אצלכם.

במקרה של בעיה ניתן להכנס למערכת גם באמצעות מספר ת.ז. ומספר הזמנה (יש ללחוץ על "Login with your personal details") מספר ההזמנה מופיע ברשימת המשתתפים.
email issues
לאחר הכניסה עליך לטעון את אישור הבריאות ואישור הביטוח. אישורים שאינך נדרש להציג פשוט לא יופיעו.
לאחר טעינת האישורים יש ללחוץ על כפתור Update. אם הכל עבר חלק תופיע הודעה בצד שהקבצים ממתינים לאישור (Uploaded Pending) 
כשהקבצים יבדקו ויאושרו על ידינו (בתוך כמה ימים) תוכל לראות זאת ע"י כניסה למערכת או ברשימת המשתתפים. במידה וקובץ לא יאושר אנו נשלח לך מייל עם הסבר מדוע הקובץ נדחה.
לגולשים ממסך קטן (טלפון / טאבלט) – יתכן שההודעה תופיע מחוץ לגודל מסך. אנא העלו את האישור ממחשב שולחני.

במידה ונתקלת בבעיה הקשורה למערכת ולאחר שעברת על ההסבר הנ"ל אנא פנה באמצעות טופס יצירת הקשר בלבד בצרוף שם מלא, מספר ההרשמה ותאור מפורט של השלבים שביצעת על מנת שנוכל לשחזר במדויק את פעולותיך. אם ניתן אנא צרף צילומי מסך.