במהלך שעות הרכיבה כביש 12 סגור לתנועת רכבים. על מנת לאפשר לרצי השלשות להגיע לנקודת ההחלפה רכיבה-ריצה בנטפים (להלן: T2) וכן לעודד קהל לבוא ולעודד את הספורטאים בנקודת סיום הרכיבה ובמחצית המרחק למשתתפי ישראמן 226, אנו נפעיל שרות הסעות ללא תשלום מאזור המלונות ל-T2 וחזרה. בדרך חזרה לאילת יהיה ניתן לרדת גם בכיכר Trihard (כיכר מרידיאן) בה עוברים הרצים מספר פעמים בהתאם למקצה.

שעות יציאת ההסעה מאזור המלונות ל-T2

החל מ- 9:00 ועד 11:30 כל חצי שעה ולאחר מכן כל שעה. הסעה אחרונה יוצאת בשעה 15:30. יש לקחת בחשבון שמשך הנסיעה עשוי להגיע לעד שעה עקב העומסים בעקבות חסימות כבישים והנסיעה האיטית על מסלול התחרות.

שעות יציאת ההסעה מ-T2 לאילת

החל מ- 10:00 ועד 13:00 כל חצי שעה ולאחר מכן כל 45 דק'. הסעה אחרונה יוצאת בשעה 17:30.

כשרות לספורטאים ומלוויהם, אנו נאפשר הזמנה מוקדמת של כרטיסי נסיעה לשעה מוגדרת. ללא כרטיס מוזמן תתאפשר הנסיעה על בסיס מקום פנוי בלבד. כל משתתף יכול להזמין עד 5 כרטיסים בשעה אחת בלבד. כל הזמנה חדשה תבטל את ההזמנה הקודמת. כרטיסי הנסיעה יחולקו יחד עם ערכות המשתתף. הנהלת ישראמן שומרת לעצמה את הזכות להקדים את שעת ההסעה המוזמנת בהתאם למילוי אוטובוסים.

רצי שלשות שימו לב

 מי שלא יזמין לבד כרטיס אנו נזמין עבורו הסעה לשעה מוקדמת. הנהלת ישראמן אינה מחוייבת למצוא פיתרון למי שלא יתייצב בזמן לשעת ההסעה שנקבעה עבורו.

הזמנת / עידכון כרטיסי נסיעה – ניתן לשנות עד לתאריך 26/1/2020 בשעה 10:00 בבוקר

חשוב – שרות הזמנת הכרטיסים הוא שרות לרווחתכם. אנא עיזרו לנו לשמור על השרות ללא תשלום והזמינו כרטיסים רק עבור מי שבאמת מתכוון להשתמש בהסעה. במידה ויש שינוי אנא עדכנו את הזמנתכם.

הזמנת כרטיסים אפשרית לספורטאים רשומים בלבד. לביצוע הזמנה, או עידכון הזמנה קיימת יש צורך להכנס לעמוד הזמנת ההסעה ולבחור מספר נוסעים ושעת ההסעה. כניסה למערכת כמו במערכת האישורים – במידה ואינך מצליח להכנס לאזור האישי אנא קרא ההסבר על המערכת בעמוד האישורים.

כרטיסי הנסיעה המוזמנים יצורפו לערכת ההרשמה האישית. החלפת כרטיסים ע"ב מקום פנוי והחזרת כרטיסים שאין בהם צורך תתאפשר בעמדת המודיעין.

יפורסם בקרוב...